aura
może zjawom
ukazuje się inny kształt
dotychczas znanego
je same zdumiewający
tak jak zima
jest inną przestrzenią
dla nas
w maszynowni świata
anioła właśnie obudził sen
o doręczonej pomocy
współczesna twórczość literacka w świetle historii
Ten wieczór jest Twój
Nie pomylić go z ucieczką
Wtedy wszystko ma inny cel
By nie zostać tu na wieczność
Dobrze, że dziś już jesteś
Choć nie siedzisz przede mną
Milczeniem się Twoim podpieram
Gdy świat odchodzi w ciemność
W Twoich oczach mogę zobaczyć
Swoje zdania niedokończone
Nadziei dwie krople
Upadły na książki kolejnej stronie
W wieczory takie jak ten
Tobą pachną moje myśli
Kawa jutro będzie miała Twój smak
Nawet, gdy dziś się nie przyśnisz
Ta miłość nie prosi
O żadne słowa lub gesty
Nawet gdy wszystko inne zniknie
I tak wypełnisz moją pustą przestrzeń
wyśniłam cię dzisiaj, po długich zimnych latach
zapominając o przeszłości, o decyzjach
wyśniłam cię dzisiaj nocą z pełnią księżyca
sen przyszedł sam, niespodziewanie, nie pierwszy raz
w nim twój spokojny głos, niski ton, zatrzymał czas
zapadły decyzje w naszych podświadomościach
dodały kolejne lata nikt nie zaprzeczył,
przeszłość zniknęła, zostały piękne wspomnienia
teraźniejszość i przyszłość w której jestem milcząc
11.01.2026 r.
Różowe tło wschodzącego słońca
było przypomnieniem
że poranki potrafią boleć tak samo
jak być piękne.
Wspomnienia wracają
w smaku rdzy na ustach
w rytmie chwil, które oddychały.
Czas zwalniał tylko po to
byśmy zdążyli poczuć więcej.
Pamięć nie przechowuje obrazów,
lecz temperaturę zdarzeń
to, jak bardzo coś
było nasze.
Piękne słowa... Podróż w nieznane bagaż pełen tęsknoty - smutne widoki
Kolejna perełka! Pozdrawiam :)
Tak :)
Adiunkt, czy dotarła do Ciebie na poczcie w. moja odp.?
Wyjątkowy, jak zawsze. Pozdrawiam. PS. Proszę o polecenie kolejnej pozycji książkowej :)
Pozdrawiam.
orlistat drug price orlistat drug price
liraglutide cost plus drugs liraglutide cost plus drugs
xenical savings card xenical savings card
🙂
Nie jest za późno. Pozdrawiam.
bupropion naltrexone reddit bupropion naltrexone reddit
Pisząc... myślałam o dobrych, pozytywnych, empatycznych uczuciach, o miłości do drugiego człowieka, do innych... Dziękuję za Twój komentarz, pozdrawiam :)
Do miłości trzeba dwojga.... chyba że .... kocha się samego siebie.... to często jest trudniejsze niż kochać kogoś...