***
Na
Miłość
nie jest
za późno
na dobro,
na czułość,
na uśmiech,
na przyjaźń,
na przytulenie,
na bycie blisko,
na zrozumienie,
na bycie…
Dopóki żyjemy…
nie jest za późno…
Autorem myśli – jest Eneida. Wszelkie prawa autorskie do myśli należą do autora. Kopiowanie, rozpowszechnianie, publikowanie lub jakiekolwiek wykorzystanie utworu w całości lub w części, bez uprzedniej pisemnej zgody autora, jest zabronione. Niniejszy utwór został opublikowany na portalu poezja-proza.pl w celu promocji twórczości autora oraz dla bezpłatnej lektury czytelników. Zachęcamy do zapoznania się z innymi publikacjami portalu, takimi jak wiersze, haiku, opowiadania, dzienniki, listy, recenzje, oraz myśli autorów.
Do miłości trzeba dwojga…. chyba że …. kocha się samego siebie…. to często jest trudniejsze niż kochać kogoś…
Pisząc… myślałam o dobrych, pozytywnych, empatycznych uczuciach, o miłości do drugiego człowieka, do innych…
Dziękuję za Twój komentarz, pozdrawiam 🙂
Nie jest za późno. Pozdrawiam.
Pozdrawiam.
🙂