[Cisza, Ty i ja…]

Nie czyń sobie bożka z drugiego człowieka, nawet gdyby w twoich oczach był Naj (mówię do siebie), a kto wie, gdzie Boża miłość jeszcze poniesie(…)

Wolność mieszka w naszym sercu.
To w sercu pozostajemy z Bogiem (…)

“Bo w nim żyjemy, poruszamy się i jesteśmy”

❤️
1
👍
0
0
💡
0
0
📖
0

Autorem myśli "[Cisza, Ty i ja...]" – jest m.M. Wszelkie prawa autorskie do myśli należą do autora. Kopiowanie, rozpowszechnianie, publikowanie lub jakiekolwiek wykorzystanie utworu w całości lub w części, bez uprzedniej pisemnej zgody autora, jest zabronione. Niniejszy utwór został opublikowany na portalu poezja-proza.pl w celu promocji twórczości autora oraz dla bezpłatnej lektury czytelników. Zachęcamy do zapoznania się z innymi publikacjami portalu, takimi jak wiersze, haiku, opowiadania, dzienniki, listy, recenzje, oraz myśli autorów.
Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 Komentarze
ciekawski

Co to jest bożek z człowieka?

2
0
Chętnie poznam Twoje przemyślenia, skomentuj.x