***

Na
Miłość
nie jest
za późno
na dobro,
na czułość,
na uśmiech,
na przyjaźń,
na przytulenie,
na bycie blisko,
na zrozumienie,
na bycie…
Dopóki żyjemy…
nie jest za późno…

❤️
3
👍
0
0
💡
0
0
📖
0

Autorem myśli – jest Eneida. Wszelkie prawa autorskie do myśli należą do autora. Kopiowanie, rozpowszechnianie, publikowanie lub jakiekolwiek wykorzystanie utworu w całości lub w części, bez uprzedniej pisemnej zgody autora, jest zabronione. Niniejszy utwór został opublikowany na portalu poezja-proza.pl w celu promocji twórczości autora oraz dla bezpłatnej lektury czytelników. Zachęcamy do zapoznania się z innymi publikacjami portalu, takimi jak wiersze, haiku, opowiadania, dzienniki, listy, recenzje, oraz myśli autorów.
Subskrybuj
Powiadom o
guest
5 Komentarze
Grazyna KS

Do miłości trzeba dwojga…. chyba że …. kocha się samego siebie…. to często jest trudniejsze niż kochać kogoś…

Adiunkt

Nie jest za późno. Pozdrawiam.

5
0
Chętnie poznam Twoje przemyślenia, skomentuj.x