***

Gdy już przejdziemy na drugą stronę…,
czy będziemy siebie pamiętać,
czy wspominać Miłość…?

❤️
4
👍
2
0
💡
1
3
📖
1

Autorem myśli – jest Eneida. Wszelkie prawa autorskie do myśli należą do autora. Kopiowanie, rozpowszechnianie, publikowanie lub jakiekolwiek wykorzystanie utworu w całości lub w części, bez uprzedniej pisemnej zgody autora, jest zabronione. Niniejszy utwór został opublikowany na portalu poezja-proza.pl w celu promocji twórczości autora oraz dla bezpłatnej lektury czytelników. Zachęcamy do zapoznania się z innymi publikacjami portalu, takimi jak wiersze, haiku, opowiadania, dzienniki, listy, recenzje, oraz myśli autorów.
Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 Komentarze
Stahl

Myślę, że tak. Jest to bardzo możliwe, a jeśli nie wspominać, to nadal odczuwać.

2
0
Chętnie poznam Twoje przemyślenia, skomentuj.x