Sieć i morze ludzkich serc
Przychodzisz
mimo drzwi zamkniętych
Otwierasz po cichu,
cząstka po cząstce
Eksplozja serc (mimo, że głośna)
ma swój początek
nie w cyfrach
a w Twoim odbiciu
…
Jesteś, który jesteś
współczesna twórczość literacka w świetle historii
Przychodzisz
mimo drzwi zamkniętych
Otwierasz po cichu,
cząstka po cząstce
Eksplozja serc (mimo, że głośna)
ma swój początek
nie w cyfrach
a w Twoim odbiciu
…
Jesteś, który jesteś
Choćbym wątpiła i pochmurniała
Choćbym traciła i się oddalała
Choćbym nie potrafiła usiąść na dłużej
Choćbym myślami była gdzie indziej
Choćbym zupełnie zgubiła drogę
Choćbym zapomniała po co to robię
Prowadź mnie Przyjacielu (…)
Ty mnie znasz…
Ty wszystko o mnie wiesz…
Docierasz tam, gdzie nikt nawet nie pomyśli, że coś tam głębiej jest (…)
Prowadź nas
Przyjacielu
Krople do oczu
Krople do nosa
Izotoniczny marimer
Syrop i co jeszcze?
(Codzienność czasami przybiera różne stany )
Za oknem niby wiosna, ptaszyn śpiew, popularny dzwonek telefonu i jeszcze kilka scen (…)
A wewnątrz?
Wciąż jest ta chęć, by razem usiąść (niezależne od stanów)
Pogoda ducha rodzi się w głębi
Gdy dwoje serc
nawzajem się słucha
(…)
Czasami, to co piękne – brzmi zupełnie obco.
A jednak “gdzieś tam głęboko” wiesz, że to nie tylko piękno, a przede wszystkim dobro.
…
Bóg jest Miłością.
Piękne słowa... Podróż w nieznane bagaż pełen tęsknoty - smutne widoki
Kolejna perełka! Pozdrawiam :)
Tak :)
Adiunkt, czy dotarła do Ciebie na poczcie w. moja odp.?
Wyjątkowy, jak zawsze. Pozdrawiam. PS. Proszę o polecenie kolejnej pozycji książkowej :)
Pozdrawiam.
orlistat drug price orlistat drug price
liraglutide cost plus drugs liraglutide cost plus drugs
xenical savings card xenical savings card
🙂
Nie jest za późno. Pozdrawiam.
bupropion naltrexone reddit bupropion naltrexone reddit
Pisząc... myślałam o dobrych, pozytywnych, empatycznych uczuciach, o miłości do drugiego człowieka, do innych... Dziękuję za Twój komentarz, pozdrawiam :)
Do miłości trzeba dwojga.... chyba że .... kocha się samego siebie.... to często jest trudniejsze niż kochać kogoś...