nic nie wyszło:/
Niedolizany lód był dowodem na to
że pewne rzeczy nie idą tak jak byśmy chcieli.
Spływał smugami w doł
i nikt się tym nie przejmował.
Bo życie rwało do przodu
a na przystanku ludzie jak stali tak stoją.
Autorem myśli "nic nie wyszło:/" – jest Piórem. Wszelkie prawa autorskie do myśli należą do autora. Kopiowanie, rozpowszechnianie, publikowanie lub jakiekolwiek wykorzystanie utworu w całości lub w części, bez uprzedniej pisemnej zgody autora, jest zabronione. Niniejszy utwór został opublikowany na portalu poezja-proza.pl w celu promocji twórczości autora oraz dla bezpłatnej lektury czytelników. Zachęcamy do zapoznania się z innymi publikacjami portalu, takimi jak wiersze, haiku, opowiadania, dzienniki, listy, recenzje, oraz myśli autorów.
Ale, czy to źle? Mamy pretensje, że nas nie słucha
A dusza ludzka sama jest ślepa i głucha…
Dusza ludzka siedzi na
walizkach ale pociąg nie przyjechał.
Nie przyjechał? Dziewczyno!
Goń w nieznane nawet drezyną. :))
Oj , co ty sobie wyobrażasz.
Nie powiem, mam bujną wyobraźnię. 😀
Ta wyobraźnia zaprowadzi cię na manowce