nic nie wyszło:/

Niedolizany lód był dowodem na to
że pewne rzeczy nie idą tak jak byśmy chcieli.
Spływał smugami w doł
i nikt się tym nie przejmował.
Bo życie rwało do przodu
a na przystanku ludzie jak stali tak stoją.

❤️
4
👍
2
0
💡
0
0
📖
0

Autorem myśli "nic nie wyszło:/" – jest Piórem. Wszelkie prawa autorskie do myśli należą do autora. Kopiowanie, rozpowszechnianie, publikowanie lub jakiekolwiek wykorzystanie utworu w całości lub w części, bez uprzedniej pisemnej zgody autora, jest zabronione. Niniejszy utwór został opublikowany na portalu poezja-proza.pl w celu promocji twórczości autora oraz dla bezpłatnej lektury czytelników. Zachęcamy do zapoznania się z innymi publikacjami portalu, takimi jak wiersze, haiku, opowiadania, dzienniki, listy, recenzje, oraz myśli autorów.
Subskrybuj
Powiadom o
guest
6 Komentarze
yestem

Ale, czy to źle? Mamy pretensje, że nas nie słucha
A dusza ludzka sama jest ślepa i głucha…

yestem

Nie przyjechał? Dziewczyno!
Goń w nieznane nawet drezyną. :))

yestem

Nie powiem, mam bujną wyobraźnię. 😀

6
0
Chętnie poznam Twoje przemyślenia, skomentuj.x