kasa :/

Jak nie ma kasy to człowiek się stacza,
przyjmując dziwne postawy
– od godnej uwagi
– do niegodnej

❤️
2
👍
1
0
💡
0
0
📖
0

Autorem myśli "kasa :/" – jest Piórem. Wszelkie prawa autorskie do myśli należą do autora. Kopiowanie, rozpowszechnianie, publikowanie lub jakiekolwiek wykorzystanie utworu w całości lub w części, bez uprzedniej pisemnej zgody autora, jest zabronione. Niniejszy utwór został opublikowany na portalu poezja-proza.pl w celu promocji twórczości autora oraz dla bezpłatnej lektury czytelników. Zachęcamy do zapoznania się z innymi publikacjami portalu, takimi jak wiersze, haiku, opowiadania, dzienniki, listy, recenzje, oraz myśli autorów.
Subskrybuj
Powiadom o
guest
6 Komentarze
yestem

Człowiek się stacza dla kasy, sławy, uwagi i innych niegodnych rzeczy

yestem

Jak toczeń i sumień ropień;)

yestem

Uroda jest tylko indywidualną oceną. O gustach się nie dyskutuje. 😉
Gdy człowieka bieda toczy, to raczej nie jest widok uroczy. 😛

6
0
Chętnie poznam Twoje przemyślenia, skomentuj.x